Wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Przeździatka-Kolonia na sprzedaż! Store in Przeździatka-Kolonia


Wyślij zapytanie

299 000 zł

85,06 zł/m2

3515 m2

Powierzchnia

2

Liczba pokoi

1995 rok

Rok budowy

Galeria zdjęć

Rodzaj transakcji: Kupno

Cisza, spokój, przestrzeń, prywatny las i staw, uroczy domek to krótka zapowiedź oferty, którą pragniemy Państwu przedstawić!

Oferta dotyczy działki zabudowanej domem w stanie surowym zamkniętym zlokalizowanej w miejscowości Przeździatka-Kolonia.

Przeździatka-Kolonia to wieś położona w gminie Sokołów Podlaski, w powiecie sokołowskim, w województwie mazowieckim.

Miejscowość położona jest na obrzeżach miasta, co sprawia, że dojazd do centrum, gdzie znajdują się wszelkie punkty handlowo-usługowe jest bardzo szybki i sprawny.

Posesja znajduje się w I linii zabudowy, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, utwardzonej.

Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 16/2. Jej powierzchnia wynosi 3515 m2.

Grunt w całości ogrodzony siatką z metalową bramą, bardzo zadbany, zagospodarowany trawą, krzewami oraz licznymi drzewami, także owocowymi. Na działce znajduje się również staw.

Szersza część działki, na której posadowiony został dom oddalona jest o około 94 m od głównej drogi, prowadzi do niej wjazd przez prywatny las, co zapewnia poczucie prywatności i odizolowania.

Do działki doprowadzony jest prąd. Woda miejska dostępna w drodze.

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, pod całością podpiwniczony (powierzchnia piwnicy wynosi około 30 m2), o bardzo ciekawej bryle został wybudowany z cegły w 1995 rok. Budynek kryty eternitem, wylewka oraz trójwarstwowe ściany ocieplone styropianem, okna drewniane. Została rozprowadzona elektryka. Budynek w stanie surowym zamkniętym, który daje możliwość dostosowania wnętrz do własnych potrzeb, zarówno funkcjonalnych jak i aranżacyjnych.

Powierzchnia zabudowy wynosi 40 m2, natomiast użytkowa około 59 m2. Na parterze znajduje się duże, przestronne pomieszczenie o powierzchni około 29,8 m2, które można przeznaczyć na salon z aneksem kuchennym. Na piętrze zaprojektowano pokój/sypialnię o powierzchni około 21,4 m2 oraz pomieszczenie, które można wykorzystać jako łazienkę o powierzchni około 2,3 m2. W podany metraż wliczona jest również klatka schodowa o powierzchni około 5,5 m2.

Nieruchomość może służyć jako rekreacyjna/wypoczynkowa, bądź można dostosować ją do użytku całorocznego.

Usytuowanie tej pięknej działki wśród pól, z dala od zgiełku miasta (z jednocześnie bardzo dobrym dojazdem do niego) zapewni spokój, odpoczynek i wyciszenie się.

Więcej informacji przekażemy telefonicznie – serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Zapraszamy również na prezentację – zdjęcia nie oddają uroku oraz klimatu wyżej opisanej nieruchomości!

Adres

Przeździatka-Kolonia
08-300 Przeździatka-Kolonia, mazowieckie
Udostępnij: